ONLINE REZERVASYON

Bir teklif isteyin

Anek Lines kalitesini ve uygunluğunu keşfedin, hemen  rezervasyon yapın ya da fiyat teklif isteğinizi gönderin. info@anekitalia.com

Gemilerimiz

Anek kimdir

Seferler

Gemilerimiz

Bizim modern ve verimli gemi filomuz,  müşterilerimize konfor ve güvenilirlik sunmaktadır.

Gemilerimiz her türlü araci rahatlikla taşıma kapasitesine sahiptir - Karavan, kamyon, otomobil veya motosiklet - özel banyo ve duş ile donatılmış modern rahat kabinler.

Anek / Superfast ortak işbirliği ile işletilen Ancona-Yunanistan hattı, hızlı ve modern Superfast XI, Superfast XII  ve Hellenic Spirit gemileri ile yolcularına lüks servis ve hızlı seyahat hizmet olanakları sunmaktadır.

Italya-Yunanistan hatti ve i� sefer baglantilari esnasinda sagladigimiz on-board yolcu hizmet servisi, gemilerimizi �tanimlayan bir�ok hizmet �zelliklerinden bazilaridir.

Hemen rezervasyon yapabilir ya da fiyat teklif isteyebilirisiniz. Aneklines ile seyahat edin!

Anek kimdir

Anek Lines İtalya,  1999 yılının Mart ayında,  İtalyan yasalarına göre kurulmuş bir limited şirkettir.

ANEK A.E. grubunun bir parçası olup, Atina menkul kıymetler Borsasında işlem görmüştür.

ANEK LINES’ın ana faaliyeti, Italya’da genel yetkili tek acenta olmasıdır; Yunanistan'ın girit adasindaki merkez ofisi ve  kendi denizlerindeki 35 yılı aşkın deneyimi ile kobotaj denizcilik alaninda lider olan bir firma haline gelmiştir.

Italyan Limanlarında, ANEK LINES Italya’ın feribot pazarlamasina ilişkin, yolcu ve kamyon hizmetlerine ek olarak,  her gün sürekli gelişen Yunanistan hattında tur operatorü olarak da hizmet vermektedir.

Anek Lines İtalya, Yunanistan turizmi için lider bir şirket olmasını başarılı profesyonel kadrosuna borçlu olup, bu destinasyonda kendi ihtiyaçlarına uygun  bir gezi için arayanlar için de ideal bir danışmanlık firmasi haline gelmiştir.

Seferler

Venedik - Igoumenitsa– Patras : Yıl boyunca haftada 4 sefer, yaz aylarında ise haftada 

6‘ya varan seferler mevcuttur.

Ankona - Igoumenitsa – Patras hattı Anek ve Superfast ortak işbirliği ile düzenlenmektedir. Yıl boyunca günlük  kalkış mevcut olup,  yaz aylarında ise haftada 10’a varan  seferler düzenlenmektedir. Yaz aylarında Ankona düzergahına Korfu hattı eklenerek  seferler Ankona -Korfu -Igoumenitsa – Patras olarak düzenlenecektir.

Yeni !!! Bari - Igoumenitsa – Patras hattı Superfast işbirliği ile düzenlenmektedir ve yıl boyunca günlük  seferler mevcuttur.

Yaz aylarında Bari düzergahına Korfu hattı eklenerek  seferler Bari -Korfu -Igoumenitsa – Patras olarak düzenlenecektir.

Yeni !!! Bari- Dıraç hatti kalkiş tarihleri ve saatleri için anasayfamizi ziyaret edin www.anekitalia.com

Girit iç hat bağlantıları.Hanya, Kandiye, Kiklad ve Oniki adalar olmak üzere düzenlenmektedir.